İlgi Alanlarım, Hobiler

Kitap okumayı da beğendiğim kitapları saklamayı da çok severim , beni en çok etkileyen kitap Dostoyevski Suç ve Ceza diyebilirim..

suc-ve-cez-

Sinema benim için çok özel bir hobidir. Üniversite zamanımda arkadaşımla birlikte Kadıköy Moda Sineması pasajında Sahaf dükkanı işletmiştik , bir günde 3 filme gitmişliğimiz vardır 🙂 Çok film var beni etkileyen , ilk 10 çıkartmam gerçekten zor, ama beni yürekten saran, müzikleriyle hayata bakışı ile kendimi çok yakın hissettiğim Forrest Gump ın ayrı bir yeri var. Hayat bir kutu çikolata gibidir, ne alacağını hiç bilemezsin.

1

Müzik dinlemek Üniversite çağlarında olduğu kadar ön planda olamıyor hayatın içine daldıktan sonra… Ama yine de çok önemli bir yer tutuyor. Müzikte favorim Iron Maiden olmuştur. Çocukluğumuz gençliğimiz Maiden dinleyerek geçti. İki kere konserlerine gitmek nasip oldu hele ikincisinde en öndeydik. Hayatımın müzik adamı Steve Harris tir…

Aşağıdaki resimde işte bu konserdeyiz aşık olduğum stadyum ve kardeşimle birlikte

2

Hayatımın Bilgisayar oyunu, Word Of Warcraft tır. 2003 de başlamıştık oynamaya arkadaşlarımla, hep devam edemedim ama 2 senedebir aktive edip yine giriyorum oyuna. Öyle hatıraları olan bir oyundurki bende ; hergün beraber bir şeyler paylaştığımız arkadaşımızı toprağa vermişliğimizde var,  (rahmetli Osman ımızı ) , Norveç ten arkadaş edinip buraya evimizde ağırlamışlığımız, karşı taraftan da davet almışlığımız da var ( Morten ile hala görüşüyoruz arkadaşlığımız 12-13 sene oldu sanırım : ) )

12

To Be Continued

 

Reklamlar

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: