Yetenekler

Satınalma , ithalat  ;

BASF de çalıştığım süre zarfında dünyanın birçok ülkesinden kimyevi / teknik malzeme ithalatı yaptım, bu malzemeler çok çeşitli sektörlere aitti,gıda dan inşaat matbaadan kozmetiğe , tünel inşaatında kullanılan özel makinalara kadar geniş bir yelpazeye sahipti.

Yurtiçinden ve yurtdışından ambalaj satınalması ve ithalatı yaptım, özellikle yurtiçi ambalaj firmaları portföyüne sahibim.Aynı zamanda kimyevi maddeler özellikle inşaat sektörü ile ilgili kimyevi madde firma portföyüm mevcuttur.

Dil ;

İngilizce bilgisi Marmara  Üniversitesi hazırlık sınıfından geliyor, zamanla mesleki anlamda kullanım ağırlığı olduğundan bu şekilde gelişti.

Yazılım;

SAP kullanabiliyorum birçok modülünü kullandım, COGNIS Kimya sürecinde satıcı, müşteri ve malzeme anaverilerinin sistemimize tanımlatılması sorumluluklarım arasındaydı. Basf sürecinde satınalma, planlama , depo, sipariş kanalları, mm modülünde  tecrübe kazandım. Basf sürecinde One projesi ( ütün dünya Basf şirketlerinin tek sap kullanası ) sürecine destek oldum.

Bilgisayarla, yazılımlarla aram çocukluktan beri iyidir. Kendim de yazılım geliştirebiliyorum. Her türlü yazılımsal entegrasyon süreç yönetimi konularına destek verebilecek kapasitedeyim.

 

 

Reklamlar

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: